Healthdirect Australia Help Center

    Налаштуйте параметри якості виклику для вашої клініки

    Яка роль у платформі відеодзвінків мені потрібна – адміністратори організації та адміністратори групи

    Навіщо мені налаштовувати параметри якості виклику?

    Якщо ви помічаєте проблеми з якістю дзвінка у вашій клініці, налаштування якості дзвінка для вашої клініки може бути корисним, щоб попередити абонентів про будь-які потенційні проблеми з їхнім пристроєм або швидкістю з’єднання, даючи їм уявлення про те, чому вони можуть виникати, і автоматично регулювати якість залежно від умов мережі.

    Одним із найбільших факторів, які впливають на якість дзвінка, є стан мережі кожного з учасників дзвінка, де такі фактори, як пропускна здатність, затримка, втрата пакетів і тремтіння, впливають на якість з’єднання.

    Адміністратори організації та клініки мають доступ до налаштування цих параметрів.

    Щоб налаштувати параметри якості виклику у вашій клініці:

    На сторінці інформаційної панелі зони очікування клініки натисніть «Налаштувати» .
    Натисніть Якість дзвінка

    Поведінка перевірки підключення

    Якщо ввімкнено, буде виконано автоматичну перевірку з’єднання, коли абонент додає свої дані перед входом у зону очікування. Це може бути корисним, щоб попередити про будь-які потенційні проблеми з пристроєм або швидкістю з’єднання абонента, а не про потенційну погану якість зв’язку, включаючи перерву. Суворіші параметри блокуватимуть виклики, якщо виявлять проблеми, які вплинуть на успішне підключення виклику. Ви можете вирішити, яку поведінку ви хочете встановити для своєї клініки, залежно від ваших потреб. Ви можете налаштувати перевірку підключення одним із таких способів:

    Дозвіл: у цьому режимі з’єднання перевірятиметься, абоненти отримають попередження, якщо будь-які тести виявляться невдалими або якщо пропускна здатність нижча, ніж потрібна для якісного відеодзвінка. Це попередження буде корисним для ваших пацієнтів, оскільки вони будуть повідомлені про можливі проблеми.
    Лише виняток: попереджає про будь-які проблеми з пристроєм або обладнанням користувача. Винятки визначаються як будь-які проблеми, які виникли під час перевірки перед дзвінком, наприклад відсутність мікрофона чи камери або проблеми з низькою пропускною здатністю.
    Обмежений: у цьому режимі виклик буде заблоковано, якщо станеться виняток, і з’явиться попередження, якщо пропускна здатність буде нижчою за 330 Кбіт/с (мінімально необхідний для відеодзвінка). Крім того, дзвінок буде заблоковано, якщо пропускна здатність нижче 180 Кбіт/с.
    Строгий: це найсуворіший параметр, який блокуватиме будь-який виклик, якщо станеться виняткова ситуація або якщо пропускна здатність буде нижчою за 330 Кбіт/с.
    Вимкнено: це вимикає функцію автоматичної перевірки з’єднання, і жодних попереджень чи блокувань не буде. Абоненти все ще можуть провести тест перед дзвінком, щоб перевірити свої налаштування.
    Не забудьте натиснути «Зберегти», якщо ви внесли будь-які зміни.


    Попереднє налаштування якості відео

    Якщо ви налаштовуєте якість відео на рівні клініки, це застосовуватиметься до всіх відеодзвінків у вашій клініці. Можливо, вам знадобиться налаштувати попередні налаштування, якщо у вас і вашої команди виникли проблеми з якістю дзвінків у вашій клініці. Це може допомогти звести до мінімуму будь-які можливі проблеми з якістю, включно з випаданням. Зверніть увагу, що налаштування якості відео можна змінити в рамках окремого дзвінка в будь-який час, якщо це дозволяють або вимагають умови. Дізнайтеся більше про зміну параметрів якості відео під час виклику .

    У вашій клініці ви можете встановити такі попередні налаштування якості відео:

    Адаптивний: це налаштування призведе до того, що відеодзвінок автоматично регулює параметри якості відео залежно від доступних умов мережі. Це має працювати добре за більшості умов, і вам потрібно буде лише змінити налаштування на інше, якщо виникнуть проблеми з якістю відео.
    Висока якість: у режимі високої якості Video Call намагатиметься надіслати відео зі швидкістю 30 кадрів на секунду (FPS) із цільовою роздільною здатністю 1280 x 720 у Safari та 960 x 720 в інших браузерах. Цей параметр вимагає орієнтовну пропускну здатність 2 Мбіт/с на з’єднання. Виберіть цю якість, якщо ви знаєте, що у вас достатньо смуги пропускання, а екрани ваших відеодзвінків виглядають не так добре, як мали б.
    Середня якість: у середній якості відеодзвінок намагатиметься надіслати відео зі швидкістю 30 кадрів на секунду (FPS) із мінімальною роздільною здатністю 480x360 та цільовою та максимальною роздільною здатністю 640x480. Цей параметр вимагає орієнтовну пропускну здатність 1 Мбіт/с на з’єднання.
    Низька якість: Низька якість починає жертвувати якістю відео, намагаючись зробити відеодзвінок можливим там, де пропускна здатність обмежена. Цей попередній набір намагається надіслати відео зі швидкістю 30 кадрів на секунду (FPS) із мінімальною роздільною здатністю 160x120 і з цільовою та максимальною роздільною здатністю 320x240. Цей параметр вимагає орієнтовну пропускну здатність 256 Кбіт/с на з’єднання. Ви можете вибрати цей параметр, якщо у вас виникли проблеми з якістю відео під час дзвінка.
    Пропускна здатність обмежена:

    Якщо пропускна здатність дуже низька, цей параметр ще більше погіршить якість і плавність відео, намагаючись віддати пріоритет звуку.

    У цьому налаштуванні (для користувачів, які не є Safari), відео намагатимуться надіслати зі швидкістю 20 кадрів на секунду (FPS) із цільовою максимальною роздільною здатністю 160x120 без мінімальної роздільної здатності.

    Якщо використовується Safari, через нездатність підтримувати роздільність відео нижче 320x240, відео надсилатиметься зі швидкістю 15 кадрів на секунду (FPS) із цільовою роздільною здатністю 320x240.

    Не забудьте натиснути «Зберегти», якщо ви внесли будь-які зміни.

    Цікаво, що бачать абоненти, коли ви налаштовуєте ці параметри? Ознайомтеся з цією довідковою статтею «Налаштування параметрів якості дзвінка для вашої клініки – Caller Experience».



    Can’t find what you’re looking for?

    Email support

    or speak to the Video Call team on 1800 580 771

    Internal Content