Healthdirect Australia Help Center

    Усунення несправностей: проблеми під час відеодзвінка

    Для тих, хто має проблеми під час відеодзвінка

    Якщо у вас виникли технічні проблеми під час відеодзвінка, зверніться до цього плаката з усунення несправностей , перш ніж перевірити наведене нижче.

    Виникли проблеми? Клацніть на вкладку нижче, щоб отримати докладнішу інформацію щодо усунення несправностей і поради щодо проблеми, яка у вас виникла:

    Динаміки (не чути інших)

    • Якщо у вас є зовнішні динаміки або навушники, переконайтеся, що вони надійно підключені до комп’ютера чи мобільного пристрою.
    • Переконайтеся, що гучність на вашому комп’ютері чи мобільному телефоні ввімкнено та встановлено на рівень чутності.
    • Скажіть співрозмовнику, що ви його не чуєте, і переконайтеся, що його звук не вимкнено. Їм може знадобитися перевірити налаштування вхідного звуку (мікрофон).
    • Спробуйте відтворити відео YouTube, щоб перевірити, чи справді ваші колонки працюють.
    • Якщо до вашого пристрою підключено кілька динаміків/гарнітур, чи вибрано правильний? Ось як перевірити на екрані відеодзвінка:

    Клацніть піктограму налаштувань на екрані відеодзвінка, щоб вибрати потрібний динамік зі спадного меню Вибрати динамік.

    Ця зміна стосується лише поточного виклику.

    Настільний компютер:


    Приклад для мобільних пристроїв (Android та iOS):

    Ви повинні побачити, що вибрано значення за замовчуванням


    Якщо ви більше не розмовляєте та використовуєте ПК з Windows (операційна система Windows), спробуйте це, щоб перевірити налаштування динаміка (аудіовихід):

    Windows 10:

    У нижній частині панелі завдань клацніть піктограму динаміка та перевірте налаштування.



    Якщо у вас під’єднано більше одного динаміка або гарнітури, виберіть динамік, який ви бажаєте використовувати за замовчуванням, зі спадного списку пристроїв відтворення.


    Windows 8 і 7:

    У нижній частині панелі завдань клацніть піктограму динаміка та перевірте налаштування.

    Якщо ви використовуєте Mac і більше не розмовляєте, спробуйте це, щоб перевірити налаштування динаміка (аудіовиходу):

    MacOS:
    Натисніть піктограму динаміка у верхньому правому куті екрана та виберіть потрібний динамік із доступних параметрів виведення звуку.

    Чуєте відлуння?

    Мікрофони та динаміки, якщо вони неправильно налаштовані, можуть викликати відлуння під час вашого дзвінка. Луна найчастіше виникає, коли мікрофон вловлює звук динаміків.

    • Якщо ви використовуєте зовнішні динаміки, розмістіть динаміки подалі від мікрофона ноутбука та спробуйте зменшити гучність.
    • Якщо ви використовуєте зовнішній мікрофон, перемістіть його далі від динаміків.
    • Якщо наведені вище пропозиції не працюють, спробуйте використовувати гарнітуру або навушники замість динаміків і мікрофонів.



    Мікрофон (інші мене не чують)

    • Проведіть тестовий виклик (тест перед викликом), щоб переконатися, що платформа може отримати доступ до вашого мікрофона.
    • Переконайтеся, що мікрофон не вимкнено на екрані відеодзвінка.
    • Якщо ви використовуєте зовнішній мікрофон, переконайтеся, що він надійно підключений. Спробуйте від’єднати його та під’єднати знову, оскільки комп’ютер змусить його виявити.
    • Переконайтеся, що мікрофон не вимкнено, а гучність налаштована належним чином, особливо якщо у вас є регулятор гучності на зовнішній гарнітурі.
    • Переконайтеся, що на вашому пристрої не запущено інше програмне забезпечення, наприклад Skype або клієнт відеоконференцій, який використовує ваш мікрофон. Найкраще повністю закрити всі ці інші програми, коли ви використовуєте відеодзвінок.
    • Вибрано правильний мікрофон? Перевірити налаштування мікрофона можна в трьох місцях:

    1. З відеодзвінка

    Клацніть піктограму налаштувань і виберіть інший мікрофон із вибору мікрофона.







    Ця зміна стосується лише поточного виклику.


    2. Налаштування мікрофона браузера

    Якщо ви більше не розмовляєте, ви можете переглянути та налаштувати параметри мікрофона в браузері Chrome:

    1. У браузері Google Chrome відкрийте нову вкладку та в адресному рядку введіть: chrome://settings/content/microphone. Відкриється сторінка налаштувань мікрофона Google Chrome.
    Тут можна перевірити, чи заборонено будь-яким сайтам використовувати ваш мікрофон, і вибрати дозвіл для певного сайту.
    2. Виберіть із розкривного списку потрібний мікрофон за умовчанням.
    Зауважте, що ви також можете натиснути маленьку піктограму камери у верхньому правому куті екрана виклику, щоб побачити камеру та мікрофон, які використовуються браузером.
    3. Налаштування мікрофона комп'ютера

    Перейдіть до налаштувань аудіо на вашому комп’ютері, де ви можете перевірити вибраний мікрофон і змінити його, якщо доступно більше одного:

    На комп’ютері з Windows перейдіть до Пошуку на панелі завдань і введіть «Звук». Виберіть необхідний мікрофон в налаштуваннях звуку.
    На Mac перейдіть до «Системних налаштувань» і натисніть «Звук». Натисніть « Вхід » і перевірте, чи вибрано правильний мікрофон.

    Поради щодо мікрофона:

    Якщо вас усе ще не чути чітко, це може бути наслідком додаткового шуму, як-от шум вентилятора від вашого комп’ютера, фонового шуму в кімнаті, зворотного зв’язку від звуку динаміка, який сприймає мікрофон, або просто перебування занадто далеко від мікрофона.

    • Переконайтеся, що мікрофон не вимкнено.
    • Якщо у вас є зовнішня веб-камера USB , її мікрофон, імовірно, буде кращим, ніж вбудований, і вловлюватиме менше шуму від комп’ютера.
    • Якщо у вас є гарнітура з мікрофоном , вона забезпечить найчистіший звук із найменшим фоновим шумом.
    • Якщо у вас є комбінований блок мікрофона/динаміка USB із функцією ехокомпенсації , переконайтеся, що його вибрано для використання і як мікрофон, і як гучномовець.



    Камера (не бачить)

    • Проведіть тестовий дзвінок/тест попереднього дзвінка, щоб перевірити, чи доступна ваша камера для платформи відеодзвінків.
    • Якщо у вас підключено зовнішню камеру, наприклад USB-камеру, переконайтеся, що вона підключена правильно.
    • Переконайтеся, що ваша камера працює, якщо вона вбудована у ваш ПК/Mac/мобільний пристрій.
    • Як мені це зробити?

      Якщо використовується ПК з Windows:

      На комп’ютері з Windows перейдіть до Пошуку на панелі завдань і введіть «Камера». Відкриється програма камери, і ви побачите зображення камери – ви можете перемикати камери, якщо у вас є більше однієї доступної. Переконайтеся, що ви бачите себе.
      Якщо ви використовуєте Mac:
      На Mac відкрийте програму Photo Booth і переконайтеся, що бачите себе.


    • Якщо ви використовуєте зовнішню камеру, як-от USB-камеру, переконайтеся, що вона надійно підключена та виявлена комп’ютером. Порада. Від’єднайте камеру від мережі та підключіть її знову. Це змусить ваш комп’ютер спробувати виявити його знову.
    • Переконайтеся, що на вашому пристрої не запущено жодне інше програмне забезпечення, наприклад Skype або клієнт відеоконференцій, який використовує вашу камеру. Найкраще повністю закрити всі ці інші програми, коли ви використовуєте відеодзвінок.
    • Ви вибрали правильну камеру? Якщо ваша камера не показує вас, а показує десь ще в кімнаті, переконайтеся, що ви вибрали правильну камеру на екрані відеодзвінка.
    Настільний компютер

    Натисніть піктограму налаштувань угорі ліворуч на екрані відеодзвінка, щоб вибрати іншу камеру зі спадного меню « Вибрати камеру ».
    Мобільний пристрій

    Натисніть « Змінити камеру» та виберіть потрібну камеру.

    Клацніть тут , щоб отримати інструкції, яких слід дотримуватися, якщо вашу камеру заблоковано веб-переглядачем сайту Healthdirect Video Call.

    Якщо у вас усе ще виникають проблеми з камерою, перезапустіть браузер, а якщо проблема не зникне, перезавантажте пристрій.

    Відчуваєте мерехтіння камери?

    Якщо ваша камера мерехтить, переконайтеся, що навколо вас достатньо світла, а якщо мерехтіння продовжується, переконайтеся, що ваша камера працює зі зменшенням мерехтіння на 50 Гц. Ви можете переконатися, що це так, ввівши «Камера» на панелі Windows, як показано нижче, і переконайтеся, що для зменшення мерехтіння встановлено значення 50 Гц. Порада: змініть на 60 Гц і знову змініть на 50 Гц, щоб переконатися, що це налаштування діє.

    Приклад Windows 10:



    Відео поради:

    Якщо ваше зображення темне, можливо, позаду вас яскраве світло (наприклад, ви сидите перед вікном). Якщо можливо, розмістіть світло збоку або перед собою, позаду фактичного розташування камери. Це дозволить людині на іншому кінці бачити вас краще. Порада. Переконайтеся, що на камері немає яскравого світла чи вікон. Більшість буде позаду вас, але якщо ваша веб-камера має широке поле огляду, це також може включати джерело світла ліворуч або праворуч.




    Проблеми з підключенням до Інтернету

    Щоб здійснити успішний відеодзвінок, потрібне підключення до Інтернету, яке надсилає та отримує дані досить швидко, тому затримка не повинна перевищувати 100 мілісекунд. Потрібне хороше широкосмугове з’єднання (мінімальна швидкість – 350 Кбіт/с у вихідному та низхідному потоках для відеодзвінка).

    Функція підключення світлофора

    Ви можете легко перевірити швидкість з’єднання під час відеодзвінка Healthdirect.

    • Під час відеодзвінка ви побачите кольорову крапку внизу праворуч на екранах інших учасників.
    • Ця функція світлофора вказує на якість вашого інтернет-з’єднання з кожним підключеним учасником.
    • Зелений добре, жовтий добре, червоний погано.
    • Клацніть на світлофорі, щоб побачити фактичну пропускну здатність, з якою ви з’єднані з ними. Все, що є нижчим за необхідні 350 Кбіт/с, призведе до відключення

    Ви також можете зробити тест швидкості тут: https://www.speedtest.net/

    Якщо ви використовуєте мобільний телефон або планшет, мобільний сигнал 3G/4G має бути достатнім для відеодзвінка.

    Нижче наведено додаткову технічну інформацію про підключення до відеодзвінка. Якщо ви користуєтеся Інтернетом своєї організації (Wi-Fi або дротове підключення), це корисна інформація для вашого ІТ-відділу.

    Повідомлення про проблему підключення

    • Ви намагалися приєднатися до дзвінка та отримали повідомлення «Виникла проблема з вашим з’єднанням» ?
    • Виникли проблеми під час розмови та з’явилося повідомлення «Виявлено проблему з’єднання» ?

    причини

    Рішення

    Не підключений до Інтернету
    Якщо ваше підключення до Інтернету перервано або з якоїсь іншої причини стало недоступним, відеодзвінок виявить це та відобразить сповіщення.
    У цьому випадку відновлення з’єднання призведе до автоматичного усунення цієї помилки.
    Якщо ви подорожуєте під час використання відеовиклику, у вас може виникнути ця помилка, коли ваш мобільний пристрій перемикається між вежами стільникового зв’язку або під час входу в зони з низьким рівнем/немає обслуговування (наприклад, тунелі).
    Коли відбувається розрив зв’язку, відеодзвінок негайно починає відновлювати з’єднання. Якщо ваше підключення до Інтернету відновлено, відеодзвінок підбере це та відновить ваш дзвінок.

    Ви також можете натиснути кнопку « Оновити », коли підключення до Інтернету буде відновлено.


    Попередження про з’єднання Signaller

    Ви приєдналися до дзвінка та отримали попередження «З’єднання сигналізатора»?



    причини Рішення

    За проксі або брандмауером

    Відеодзвінок використовує технологію, відому як WebSockets, для організації викликів. Хоча це стандартна та широко поширена веб-технологія, деякі мережеві архітектури включають проксі-сервери та/або брандмауери, які можуть блокувати необхідні оновлення підключення, необхідні для роботи WebSockets, і призводити до неможливості підключення до нашої інфраструктури відеодзвінків.
    Ви можете перевірити, чи може це бути потенційною проблемою для вас, за допомогою https://websocketstest.com/


    Якщо ви перебуваєте за проксі-сервером або брандмауером, який обмежує WebSockets, для ввімкнення цього може знадобитися втручання адміністратора вашої мережі.

    Перевірте у своєму ІТ-відділі, чи дотримуються наведених нижче правил мережі (якщо ви є лікарнею чи великою медичною організацією):

    • Протокол: UDP
    • Порт призначення: відкрити 3478
    • Дозволити URL-адресу сервера STUN/TURN: vcct.healthdirect.org.au

    Альтернативним рішенням є використання іншої мережі, наприклад телефону 4G/мобільного широкосмугового з’єднання для підключення до вашого виклику.

    Втручання антивірусного програмного забезпечення

    Подібно до розділу вище, деякі антивірусні програми можуть перешкоджати встановленню з’єднання WebSockets.

    Якщо у вас виникають перешкоди з боку антивірусного програмного забезпечення, ви можете додати виняток для сайтів відеодзвінків (https://*. vcc.healthdirect.org.au) для вашого антивірусного програмного забезпечення, щоб дозволити WebSockets працювати.

    Якщо ви перебуваєте в корпоративній мережі, для цього може знадобитися допомога адміністратора мережі.

    Перешкоди від VPN

    Якщо ваш ноутбук або настільний комп’ютер із підтримкою VPN наданий компанією, це може спричинити проблеми з підключенням за допомогою Healthdirect Video Call. Ви можете отримати повідомлення «цей веб-сайт недоступний».
    Спершу спробуйте завершити тест перед викликом, коли VPN відключено. Якщо ви не можете підключитися до тестової сторінки попереднього дзвінка, переконайтеся, що ваша ІТ-команда додала в білий список такі адреси на проксі-сервері:
    *vcc.healthdirect.org.au*
    *vcc2.healthdirect.org.au*

    Для багатьох VPN-з’єднань також потрібно дозволити вихід NAT на UDP-порт 3478 на сервері ретрансляції ( vcct.healthdirect.org.au ).


    Інший учасник ніколи не з’являється у вашому відеодзвінку

    Під час спроби з’єднатися з іншою особою вони ніколи не з’являються або просто повідомляється «підключається», але з’єднання не відбувається.

    причини Рішення

    Коли ви намагаєтеся з’єднатися з іншою особою, вона ніколи не з’являється у вашому вікні відеодзвінка.

    Аналіз: ви не підключаєтеся до сигнального сервера Coviu, який з’єднує кінцеві точки одна з одною через Websockets.

    Рекомендований варіант: запустіть тест перед дзвінком . Результати підкажуть вам дії, які потрібно вжити для оптимізації підключення до мережі.

    Для багатьох мереж дозвіл виходу NAT на порт UDP 3478 на сервері ретрансляції ( vcct.healthdirect.org.au ) забезпечить низьку затримку з невеликими витратами. Для цього знадобиться лише незначна зміна конфігурації мережі з низьким рівнем ризику.

    Для отримання додаткової інформації відвідайте Media Pathways



    Є речі, які ви можете зробити, щоб покращити якість наявного з’єднання для кращого відеодзвінка:

    • Бездротова домашня або офісна мережа . Спробуйте підійти ближче або принаймні в зону прямої видимості базової станції WiFi.
    • З’єднання з мобільним Інтернетом . Спробуйте перейти до місця з кращим прийомом, ви можете перевірити, скільки смужок у вас на пристрої.
    • Якщо ваше підключення до Інтернету має обмежену швидкість, переконайтеся, що ніхто інший у вашому домі не використовує це підключення до Інтернету під час здійснення відеодзвінка. Як правило, потокове відео або завантаження великих файлів може заглушити ваш Інтернет, якщо ви виконуєте кілька завдань одночасно. Це суттєво зменшить доступну пропускну здатність для якісного відеодзвінка.
    • Переконайтеся, що у вас одночасно не активне більше одного підключення до Інтернету (наприклад, дротове та бездротове підключення працюють одночасно)
    • Переконайтеся, що ви не використали всі дані, виділені вашим тарифним планом Інтернету за місяць. Це часто призводить до того, що ваш інтернет-провайдер знижує швидкість вашої послуги після того, як ви перевищили ліміт даних.
    • Коли ви вперше вмикаєте комп’ютер після того, як деякий час ним не користувалися, він може автоматично завантажувати оновлення, подібно до оновлень Android та iOS. Це зменшить доступну пропускну здатність. Зачекайте, доки завершиться оновлення, або відкладіть завантаження до завершення відеодзвінка.

    Якщо наведені вище кроки з усунення несправностей не допомогли вирішити вашу проблему, зверніться до місцевої служби підтримки Telehealth, і вони допоможуть і передадуть подальшу ескалацію, якщо потрібно.






    Can’t find what you’re looking for?

    Email support

    or speak to the Video Call team on 1800 580 771

    Internal Content