Healthdirect Australia Help Center

    Основи мережі для відеодзвінка

    Хто - ІТ-допоміжний персонал

    Система відеодзвінків розроблена для роботи в якомога більшій кількості корпоративних/інституційних мереж, практично не потребуючи спеціальної конфігурації мережі.

    Доступ до порту

    Настільний або портативний комп’ютер кожного користувача відеодзвінка повинен мати доступ до Інтернету через захищений порт 443 . Цей порт використовується для захищеного зв’язку з веб-браузером і має ті самі вимоги до доступу, що й для інших безпечних веб-сайтів.

    Сигнальний доступ

    Фонова сигналізація в режимі реального часу на консолі керування відеодзвінками спочатку використовує захищені веб-сокети та тривале опитування, коли веб-сокети не можуть пройти через проксі-сервер або налаштування брандмауера. Довге опитування утримує веб-з’єднання відкритими до 3 хвилин, щоб дозволити відправляти повідомлення на сторону користувача, коли вони виникають.

    Сервери ретрансляції відеодзвінків

    Сервери ретрансляції відеодзвінків - технічно, Traversal Using Relays навколо серверів NAT (TURN) - мають кілька важливих функцій:

    • Надайте загальну, добре відому інтернет-адресу, до якої веб-браузери можуть підключатися, якщо вони не можуть встановити дійсне однорангове з’єднання
    • Діяти як конвертер протоколу з TCP на UDP, якщо веб-браузер не може отримати вихід з мережі через UDP
    • Дійте як кінцева точка для тунельного з’єднання веб-проксі, якщо веб-браузер не зможе скерувати маршрут до сервера ретрансляції через потрібний порт UDP або TCP.

    Процес ретрансляції не може перевірити зашифровані медіа-дані; він лише пересилає дані до узгодженої кінцевої точки.

    Чи є затримка проблемою з серверами ретрансляції відеодзвінків?

    Релейні сервери розгортаються в кількох регіонах, і автоматично використовується найближчий до учасників. Залежно від розташування учасників дзвінка по відношенню до сервера ретрансляції, який використовується для цього дзвінка, може виникати змінна затримка.

    Готовність мережі

    Тест Precall перевірить різні налаштування мережі та пристроїв, які використовуються під час здійснення виклику.

    Це включає:

    • Перевірка налаштувань локального пристрою, наприклад камери, мікрофона, браузера та динаміків
    • Тестування підключення до всіх наших серверів викликів
    • Збір статистичних даних, пов’язаних із підключенням до мережі та її якістю
    • Після завершення тестів результати будуть проаналізовані, і вам буде надано рекомендації та поради щодо усунення будь-яких потенційних проблем.


    Can’t find what you’re looking for?

    Email support

    or speak to the Video Call team on 1800 580 771

    Internal Content