Healthdirect Australia Help Center

    2. lépés: Hozza létre fiókját és konfigurálja klinikáját

    A videohívás tükrözze gyakorlatát

    Amikor meghívást kap egy klinikára a Videohívásban, e-mailt fog kapni a fiók létrehozásához. Kattintson a "Fiók létrehozása" gombra a regisztrációs e-mailben, és egy oldalra kerül, amely kéri a nevét (ez megjelenik a fiókjában, ezért kérjük, használja a saját nevét), és beállíthatja személyes jelszavát – legalább 13 karakterből kell állnia, de a betűkre, számokra vagy speciális karakterekre nincsenek szabályok.

    Kérjük, vegye figyelembe: A legjobb gyakorlat, ha fiókját saját e-mail címével állítja be általános cím helyett. Így Ön irányíthatja fiókját, és szükség esetén bármikor visszaállíthatja jelszavát. Ha megosztott általános e-mail-címet használ, amikor betegeket lát, az e-mail-címhez társított név fog megjelenni a képernyőn. Fiókja beállításához használhat személyes e-mail címet, ha nem rendelkezik konkrét munkahelyi e-mail címmel.

    Ne felejtse el menteni a bejelentkezési oldalt a "Könyvjelzők" vagy a "Kedvencek" közé, így minden nap könnyen bejelentkezhet.

    A bejelentkezés után Ön a virtuális váróterületén lesz (de még senki sem fog várni, ha a rendelőjét még csak beállították). A bal oldalon egy sötétszürke panel látható kis háromszöggel, amely jelzi, hogy Ön a várakozóban van. Ha rákattint a "Konfigurálás" gombra (a várakozási terület alatt), akkor egy új oldalra jut, ahol az oldal tetején megjelenik a konfigurációs lehetőségek menüfeje – Klinika, Csapattagok, Hívásinterfész, Hívásminőség, Várakozási terület, Várakozás a zenére és csatlakozás a híváshoz.

    Nem feltétlenül szükséges ezeket a részeket az első videohívás előtt beállítani. Ha sietne, ezeket a következő kategóriába soroltuk:

    • alapvető konfigurációs feladatok – klinika, csapattagok, várótér
    • választható konfigurációs feladatok – kiegészítők, hívási felület, hívásminőség, várakozó zene.

    Alapvető konfigurációs feladatok a klinikai rendszergazdák számára

    Klinika

    A „Klinika neve” és az „Egyedi domain” már előre ki van töltve a regisztrációs űrlapon megadott adatokból. Ha akarja, megváltoztathatja őket. Az Ön egyedi domainje része annak a webes hivatkozásnak, amelyet elküld a betegeknek, hogy videohívás-konzultáción részt vegyenek. Ne változtassa meg egyedi domainjét, miután megkezdte a videohívás-találkozókat. Ha bármit megváltoztat, feltétlenül kattintson a "Mentés" gombra az oldal alján.

    Igény szerint hozzáadhatja logóját, hogy az megjelenjen a várakozó képernyőn a betegek számára, vagy ezt később is megteheti.

    Javasoljuk, hogy adjon hozzá egy ügyfélszolgálati kapcsolattartót (ez lehet az adminisztrátor/recepciós vagy távegészségügyi menedzser), hogy a csapattagok kapcsolatba léphessenek valakivel, ha nehézségeik vannak a videohívással. Ezek az adatok a klinika váróterületén, a jobb oldali oszlopban jelennek meg.

    Tekintse meg a részletes utasításokat (képernyőképekkel) a klinika konfigurálásához .

    Csapattagok

    Ide kell hozzáadni az egészségügyi szolgáltatókat és az adminisztrátorokat, hogy ők is használhassák a videohívást. Az engedélyek előre ki vannak választva a váróterekhez, tárgyalókhoz és felhasználói helyiségekhez (lásd a szobatípusokról szóló információkat) minden egyes szereptípushoz. Javasoljuk, hogy törölje a Felhasználói szobák kijelölését, mivel ezek nem szükségesek a pácienssel való konzultációhoz, és zavart okozhatnak – A felhasználói szobák alapértelmezés szerint ki vannak kapcsolva, amikor új felhasználót hív meg a klinikára.

    Az egészségügyi szolgáltatókat és a recepciósokat „csapattagként” kell beállítani. Ne felejtsen el legalább egy másik személyt „adminisztrátornak” beállítani arra az esetre, ha szabadságon van.

    Tekintse meg a lépésenkénti utasításokat (képernyőképekkel) a csapattagok konfigurálásához .

    Miután hozzáadta a csapat összes tagját, győződjön meg arról, hogy minden személy bejelentkezik, beállítja a 13 karakteres jelszavát, és módosítja a profilját , hogy tartalmazzon fényképet, vagy módosítsa a nevét, felhasználónevét, e-mail címét vagy jelszavát.

    Váróhely

    Általános konfiguráció – győződjön meg róla, hogy a megfelelő „Időzóna”-t választotta – görgessen le a legördülő listából az „Ausztrália” pontig, és válassza ki az Ön tartózkodási helyének megfelelő időzónát.

    Oszd meg a váróterületet – különböző módokon biztosíthatod pácienseidnek a belépést a várótérbe – küldhetsz nekik egy weblinket, vagy elküldheted a webhelyedre, ahol egy gombra kattintanak.

    Várakozási idő – ne helyezze a szokásos gyakorlati óráit a várótér órákba, mielőtt meggondolná, mikor kerül sor a videohívásra. Ha az egészségügyi szolgáltatók valószínűleg munkaidőn túl vagy hétvégén veszik igénybe a Videohívást, akkor a legjobb, ha a várakozási terület nyitvatartási idejét a hét minden napján, 24 órában elérheti (ehhez minden nap 00 00-kor kezdődjön és 24:00-kor fejeződjön be). Ha a váróterem zárva van, a Videohívás nem használható konzultációra. Ha a klinikája délután 5 órakor bezár, de az orvosok rendszeresen 19 vagy 19 óráig dolgoznak, akkor a legjobb, ha a videohívás-váróterületet 19 órakor vagy később zárja be, hogy elférjen az idő múlásával járó konzultáció.

    Támogatási információk a hívók számára – olyan információk, amelyeket páciensei a videohívás megkezdésekor láthatnak (például az Ön adatvédelmi szabályzata vagy a szolgáltatási feltételek). E mezők némelyike alapértelmezés szerint a healthdirect videohívási szabályzatot használja, ezért ellenőrizze, hogy ezek megfelelnek-e saját szabályzatainak, vagy módosítsa vagy törölje a hivatkozásokat.

    Betegbeviteli mezők – ezek azok a mezők, amelyeket a betegeknek ki kell tölteniük, amikor egy Videohívás-konzultációra érkeznek. A Videohívás mindig rákérdez a betegek kereszt- és vezetéknevére (így ezt nem kell konfigurálnia). Ebben a szakaszban további mezőket adhat hozzá a betegeknek. A telefonszám mezője már be van állítva, de ha nem szükséges, eltávolíthatja. Fontolja meg azt is, hogy kíván-e új mezőket hozzáadni a Medicare hozzájárulásához vagy a Medicare számához.

    Automatizált üzenetek – elküldhetők a betegeknek/ügyfeleknek, miután beléptek a Videohívás várakozó területére. Nem kell automatikus üzenetet megadnia, de fontolja meg egy üdvözlő üzenetet vagy egy 10 perc (600 másodperc) elteltével elnézést kérő üzenetet a késésért. Saját, személyre szabott értesítéseket is küldhet a váróterület irányítópultjáról.

    Tekintse meg a lépésenkénti utasításokat (képernyőképekkel) a várakozási terület összes szakaszának konfigurálásához .

    Most megkezdheti a healthdirect videohívások lebonyolítását, vagy folytathatja az „Opcionális konfigurációs feladatok” konfigurálását. Ha hívásokat szeretne kezdeményezni, folytassa a 3. lépéssel: A páciensek első lépései a videohívással és a 4. lépéssel: Vezessen egy healthdirect videohívást .

    Választható konfigurációs feladatok

    Alkalmazások elemre

    Számos előre telepített alkalmazás létezik, amelyek hatékony funkciókat és bővítményeket biztosítanak a Videohíváshoz. Tekintse meg a lépésenkénti utasításokat (képernyőképekkel) a kiegészítők testreszabásához .

    Hívási felület

    A Videohívást úgy konfigurálhatja, hogy színekkel és logóval tükrözze vállalati márkáját. Tekintse meg a lépésenkénti utasításokat (képernyőképekkel) a hívási felület konfigurálásához .

    Hívásminőség

    Csak akkor kell konfigurálnia a hívásminőséget, ha problémákat észlel a hívás minőségével kapcsolatban. Tekintse meg a lépésenkénti utasításokat (képernyőképekkel) a hívásminőség beállításához .

    Várakozó zene

    Hat különböző zenei stílus közül választhat a várótérben. Az alapértelmezett a „Jazz & Blues”, de ezt a legördülő listából könnyen módosíthatja. Páciensei hallani fogják a zenét, amikor a várótérben vannak – várakozás közben minden páciens ízlésének megfelelően változtathatja a zenét.

    Can’t find what you’re looking for?

    Email support

    or speak to the Video Call team on 1800 580 771

    Internal Content